Burning Sun Pena Kolye

360.00 KDV Dahil

(1 customer review)

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

Herhangi bir logo ya da vektörel bir çizim olabilir. Fotoğraf eklediğiniz takdirde işleme alınmayacaktır.

(maks. dosya boyutu 50 MB)

Knc Picks ile efekt pedalı kullanmadan gitar tonunuzu değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? El yapımı üretilen penalarımız tamamen doğal materyallerden yapılır. Gitarınız ile yeni bir deneyim yaşamaya hazır olun!

Bu ürünü satın aldıktan sonra yazdırmak istediğiniz logo veya ismi bize bildirin. Kolye eklentisi ile her yerde pratik bir şekilde boynunuzdan çıkarıp çalmaya başlayabilirsiniz veya aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ağaç kutulu veya kutusuz seçim yapabilirsiniz. Ağaç kutuyu kolye eklentisi ile seçerseniz kutu ona uygun olarak gelecektir. Bir veya daha fazla sipariş edebilirsiniz. Kişiye özel bu ürünü kendinize veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Penanın görselliği yanında muhteşem bir gitar çalma deneyimi yaşayacaksınız.

İstediğiniz logo veya isim ürünün arka tarafına işlenecektir.

Gümüş zincir ile gönderim yapılmaktadır.

Zincir uzunluğu: 55cm

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1150.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.
  1. 5 out of 5

    çok güzel bir pena satın alırken açıklama kısmında pena üzerindeki deseni tree of life deseniyle değiştirirseniz mutlu olurum yazmıştım ve saolsunlar deiştirmişler çok güzel bir görüntüsü var çalımı ve ses tonları mükemmel aksesuar olarakda çok hoş görünüyor bütceniz yetiyorsa knc picks markasına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz çok ilgililerdi herkese tavsiye ederim

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.