Ceviz Burning Sun Pena Kutulu

736.00 KDV Dahil

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

*Ürünü kolye olarak satın almanız ürünün kullanımına engel değildir.

Herhangi bir logo ya da vektörel bir çizim olabilir. Fotoğraf eklediğiniz takdirde işleme alınmayacaktır.

(maks. dosya boyutu 50 MB)

Kişiye özel gitar penası tasarımlarla edineceğiniz hassas işçilikle el yapımı olarak üretilen ürünlerimiz tam size göre! Bu penamızı hoş ağaç kutusuyla birlikte ve Burning Sun logosu ile üzerine Knc Picks özel mühür basarak özenle hazırlıyoruz. Plastik pena günümüzde çok yaygın olarak kullanılıyor. Plastik pena kullanmak yerine el yapımı ve tamamen organik pena kullanmanın karbon ayak izimizi azaltmasının yanında tonunuzu da baştan sona değiştireceğine emin olabilirsiniz.

Ağaçların neslinin tükenmesini engellemek amacıyla satışını yaptığımız her ağaç ürün için 2018′ den beri düzenli olarak TEMA Vakfı’na sizin katkınızla bağış yapıyoruz.

Ürünlerimiz doğal materyal olduğu için görünüm olarak farklılık gösterebilir.

Organik Materyal

Elden Kaymaz

Blues, Rock ve Cazz

Akustik, Klasik ve Elektro

Yumuşak bir ses tonuna sahiptir

Ürünlerimiz doğal materyal olduğu için görünüm olarak farklılık gösterebilir

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1249.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.