Ceviz Grippytron Pena

480.00 KDV Dahil

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

*Ürünü kolye olarak satın almanız ürünün kullanımına engel değildir.

Çalarken penanın elden kaymaması için tasarlanmıştır. Tutuş rahatlığıyla alışanların bırakamadığı bir penadır.

Ceviz materyalinden ürettiğimiz Grippytron Pena çalarken penanın elden kaymaması için tasarlanmıştır. Tutuş rahatlığıyla alışanların bırakamadığı bir penadır.

Organik Materyal

Elden Kaymaz

Blues ve Cazz

Akustik ve Elektro

Yumuşak ve tiz bir ses tonuna sahiptir

Ceviz materyalinden ürettiğimiz Grippytron Pena çalarken penanın elden kaymaması için tasarlanmıştır. Tutuş rahatlığıyla alışanların bırakamadığı bir penadır

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1249.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.