Eddie Munson Hell Fire Ceviz Pena Kolye

544.00 KDV Dahil

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

(maks. dosya boyutu 50 MB)

Eddie Munson müziğe inandı ve dünyayı bu pena ile kurtardı! ?
Peki sen ritimlerinle dünyaları fethetmeye hazır mısın? ?

Gerçek müzik, gerçek duygular için sen de Eddie’ye katıl!
Ceviz pena ile şimdi müziğin keyfini sonuna kadar çıkart! ?

Knc Picks ile efekt pedalı kullanmadan gitar tonunuzu değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? El yapımı üretilen penalarımız tamamen doğal materyallerden yapılır. Gitarınız ile yeni bir deneyim yaşamaya hazır olun!

Bu ürünü satın aldıktan sonra yazdırmak istediğiniz logo veya ismi bize bildirin. Kolye eklentisi ile her yerde pratik bir şekilde boynunuzdan çıkarıp çalmaya başlayabilirsiniz veya aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ağaç kutulu veya kutusuz seçim yapabilirsiniz. Ağaç kutuyu kolye eklentisi ile seçerseniz kutu ona uygun olarak gelecektir. Bir veya daha fazla sipariş edebilirsiniz. Kişiye özel bu ürünü kendinize veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Penanın görselliği yanında muhteşem bir gitar çalma deneyimi yaşayacaksınız.

İstediğiniz logo veya isim Knc logosunun altına yazılacaktır.

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1249.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.