Kanun Mızrabı (2li – Boynuz)

480.00 KDV Dahil

Bu Ürünü Kişiselleştir

*Doğru kalınlık tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

Kişiye özel Kanun mızrabı hassas işçilikle el yapımı ve size özel olarak üretilir. Enstrümanınızla yeni bir deneyim yaşamaya hazır olun!

Boynuz doğal yapısından dolayı alacalı renklere sahip bir materyaldir, mızrap üzerindeki renk geçişleri ve mızrabın rengi değişebilmektedir. Her seferinde farklı bir görünüme sahip olur. Parmak izi gibi düşünebilirsiniz çünkü bu özelliği onu gerçek anlamda eşsiz kılar. Bize ait olup her hangi bir yerde gördüğünüz boynuz materyali de tek, size gelecek olan da tektir. Renk geçişleri sarı, kahve, beyaz veya siyah gibi farklı farklı renklerde gelmesi mümkündür. Buffalo boynuzu seratin içerir.

Mızrabın görselliği yanında muhteşem bir çalma deneyimi yaşayacaksınız.

Boynuz doğal yapısından ötürü her işlendiğinde farklı bir ton çıkabilir

Organik Materyal

Elden Kaymaz

Daha sıcak tonlar

Boynuz doğal yapısından ötürü her işlendiğinde farklı bir ton çıkabilir

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1249.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.