Kendi Penanı Tasarla Nasıl İşliyor?

Kişiye Özel Pena Ağaç Pena

Gitar çalmak için üretilen penalar belirli standartlarda üretilirler. Genellikle insanlara sunulan bu standart kalıpların dışına çıkmak isteyen KncPics ise sizlere kendi penanızı tasarlama fırsatı sunuyor.

Bilindiği gibi pena diye adlandırdığımız şey küçük, plastikten yapılmış, sert, telli müzik aletlerini çalmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Uzun süre parmaklarla gitar çalmak elleri acıtacağı, sızlatacağı için penalar kullanılmaktadır. Pena ile çalınan müzik aletlerinin başında akustik, elektro ve bas gitar gelmektedir. Kalın teli bir müzik aleti olan bas gitarlar için nispeten daha kalın penalar üretilmektedir. Akustik ve elektro için üretilen penaların ise yapıları genellikle ince ve esnektir.

Bilindiği gibi pek çok markanın standart ebatlarda ve kalınlıkta ürettiği pena çeşitleri vardır. İnce, esnek penalar eğer ki ritim çalmak istiyorsanız oldukça uygundur. Pena seçerken dikkat edilecek en önemli husus adeta parmaklarınızla çalıyormuş hissi uyandırmasıdır. Bunun için standart penaların dışına çıkarak kendi penanızı ellerinize uygun olarak KncPicks’te tasarlayabilir ve çaldığınız enstrümandan son derece büyük keyif alabilirsiniz.

KncPicks Sizlere Kendi Penanızı Tasarlama Fırsatı Sunuyor!

Kendi penanızı tasarlarken sizleri hiçbir kalıba sokmuyoruz. Çünkü hem yapı hem tasarım olarak hayallerinizdeki pena ile buluşmanızı istiyoruz. Parmak yapınıza, tutuş şeklinize göre 1, 1,21 mm gibi tasarımları tercih edebilir ya da daha kalın bir pena için 2-3 mm penalardan tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki kendi penanı tasarla kısmına girerek farklı denemeler de yapabilirsiniz. Bu sayede hayalinizdeki penayı da bulma şansınız artacaktır.

Herhangi bir enstrümanı çalarken penanızı doğru tutmanız son derece önemlidir. Aksi halde enstrümandan istenmeyen tuhaf sesler çıkabilir. Penanın doğru tutulması için ise öncelikle elinize uyumlu olması gerekir. Bu sebeple sizlere kendi penanı tasarla bölümünden elinize tam uyumlu pena tasarlamanız için bir fırsat sunuyoruz.

KncPicks olarak bizler müşterilerimizin enstrümanları ile adeta bütünleşmesini arzu ediyor bu anlamda da penaları kişiselleştirme adına bir şans sunuyoruz.

Standart penalardan sıkılmış, kalıpların dışına çıkmak ve hayallerinizdeki pena ile benzersiz bir müzik keyfi yaşamak için kendi penanızı tasarlayabilirsiniz. Pena çeşitlerimiz üzerine dilediğiniz logo isim yazılabilmekle beraber istediğiniz renk ve modelde sizler için hazırlanmaktadır. Kişiye özel tasarlanabilecek pena çeşitlerini ister kendinize alabilir, ister arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

İsme özel ya da imzalı pena çeşitlerimizde materyal seçimi de tamamen size aittir. Kemik pena, boynuz pena, galalith pena ve ahşap pena gibi farklı seçenekleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bunların yanı sıra ahşap pickguard üretimimiz de mevcuttur ve yine size özel baskıyı dilediğiniz şekilde ürüne işleyebiliyoruz.

Penamı Nasıl Tasarlayacağım?

Gelelim size özel penanızın nasıl tasarlanacağına. Sitemizde dilediğiniz bir ürün sayfasına giderek kendin tasarla kısmına tıklayarak tasarlama sayfasına girebilirsiniz. Bu girdiğiniz panelde penanızın üzerine tasarımınızı veya yazınızı ekleyebilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra ürün sayfasına geri yönlendirileceksiniz. Ardından ürün sayfasındaki seçenekleri tamamlayıp satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğer dilerseniz Custom Shop‘a giderek sizler için hazırladığımız hazır şablonları da inceleyebilir, zevkinize göre penanızı tasarlayabilirsiniz.

Penanızı ayrıca kolye olarak kullanmak isterseniz ürün sayfası içerisinde bu penayı kolye yap seçeneğini işaretleyebilir ve penanızı dilediğiniz her yere rahatlıkla götürebilir, dilediğiniz her yerde rahatlıkla çıkarıp enstrümanınızı çalabilirsiniz. Üstelik dilerseniz penanızı şık, özel tasarım ağaç kutusu ile birlikte gönderiyoruz.

Görüldüğü üzere kendi penanı tasarlamak KncPick ile oldukça kolay! Kalıpların dışına çıkmak, elinize ve parmaklarınıza tam oturan ayrıca hayallerinizdeki tasarıma sahip penaya sahip olmak için hemen tasarlamaya başlayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1000₺ üzeri kargo ücretsiz!
3 iş gününde kargoya teslim.

X