Kırmızı Galalith Pena Kolye

864.00 KDV Dahil

Bu Ürünü Kişiselleştir

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

Galalit, sütün kazeini ile formaldehitten elde edilen bir plastik madde. Formaldehit molekülleri kazein (protein) molekülleri ile birleşirken su çıkar. Bu tip birleşmeye kondansasyon denir. Birleşme üç boyutta ve her yöne dağıldığı için, çok sağlam ve sert bir ürün ortaya çıkar. Sütün kazeinine boya ve dolgu maddeleri eklenerek iyice karıştırılır. Levha veya çubuk şekline sokularak formaldehit banyosuna batırılır. Reaksiyon çok yavaş meydana gelir. Banyodan çıkarılan ürün kurumaya bırakılır. Kondansasyon yine devam eder. Sıcakta yumuşamayan bir madde meydana gelir. Genellikle tornada şekil verilir.

Knc Picks olarak bu penayı üretme fikrini kemik kadar dayanıklı ve boynuz kadar sıcak ton verebilmesi için geliştirip hayata geçirdik.

Dilediğiniz yerde pratik bir şekilde boynunuzdan çıkarıp çalmaya başlayabilirsiniz veya aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ağaç kutulu veya kutusuz seçim yapabilirsiniz. Ağaç kutuyu kolye eklentisi ile seçerseniz kutu ona uygun olarak gelecektir. Bir veya daha fazla sipariş edebilirsiniz.

Kişiye özel bu ürünü kendinize veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Penanın görselliği yanında muhteşem bir gitar çalma deneyimi yaşayacaksınız.

İstediğiniz logo veya isim Knc logosunun altına yazılacaktır.

Galalith, sütün kazeini ile formaldehitten elde edilen bir plastik maddedir. Knc Picks olarak bu penayı üretme fikrini kemik kadar dayanıklı ve boynuz kadar sıcak ton verebilmesi için geliştirip hayata geçirdik.

Organik Materyal

Elden Kaymaz

Blues, Rock ve Cazz

Akustik, Elektro ve Bass

Boynuza benzer, yumuşak bir sese sahiptir

Galalith, sütün kazeini ile formaldehitten elde edilen bir plastik maddedir.Knc Picks olarak bu penayı üretme fikrini kemik kadar dayanıklı ve boynuz kadar sıcak ton verebilmesi için geliştirip hayata geçirdik

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1249.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.