Kişiye Özel Baget – Pix Sticks

Ürün üzerine kazıma işlemi yapılmaktadır.

Devamını Gör

Orijinal fiyat: 400.00₺.Şu andaki fiyat: 295.00₺. KDV Dahil

Max Pain Level, müzik tutkunlarına özel olarak tasarlanmış müzik aksesuarları satan bir markadır. Markanın alt markası olan Pix Sticks ise kişiye özel davul bageti üretimi yapmaktadır. Pix Sticks davul bagetleri, bio plastikten üretildiği için doğaya zarar vermez. Ayrıca, baskıları sağlığa zararlı olmayan lisanslı boyalarla ve son teknoloji baskı makineleriyle yapılmaktadır.

Kişiye Özel Davul Bagetleri

Kişiye özel davul bagetleri, davulcular için hem bir hediye hem de bir aksesuar niteliğindedir. Kişiye özel davul bagetleri, davulcuların ismini, soyadını, takma adını, en sevdiği müzik grubunu veya şarkısını içerebilir. Ayrıca, davulcunun doğum tarihi, burcu veya sevdiği bir sözü de davul bagetine kazınabilir.

Pix Sticks davul bagetleri, kişiye özel olarak tasarlanabilme özelliği ile davulculara benzersiz bir hediye seçeneği sunmaktadır. Davul bagetleri, farklı renklerde ve farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Ayrıca, baskılar, davulcuların isteklerine göre özelleştirilmektedir.

Pix Sticks Davul Bagetleri ile Müzik Yapmak

Pix Sticks davul bagetleri, davulculara mükemmel bir tutuş ve kontrol sağlar. Ayrıca, davul bagetlerinin farklı boyutları ve kalınlıkları sayesinde davulcular kendi tercihlerine göre en uygun davul bagetini seçebilirler.

Pix Sticks davul bagetleri, kişiye özel tasarımları, dayanıklı yapısı ve sağlıklı malzemeleriyle davulcular için mükemmel bir hediye seçeneğidir.

Pix Sticks Tasarım Seçenekleri

Kazıma işlemi yapılır.

Küçük simgeler, tarih, isim kazınır.

Baskı işlemi yapılmadığı için fotoğraf baskısı yapılmaz.

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.