Kişiye Özel Pena Tasarla

Tasarım Ekleme Hakkında
Görsel eklerken DPI hatası alıyorsanız aşağıdaki linkteki arayüze görselinizi yükleyip 72 DPI seçeneğini işaretleyerek sisteme tekrar eklemeyi deneyiniz.

Devamını Gör

150.00 KDV Dahil

Kemik ve boynuz pena seçenekleri 1.5mm – 2mm – 2.5mm’dir
Ağaç penalarda ise 2mm – 2.5 mm – 3mm ‘dir.

*Ürünü kolye olarak satın almanız ürünün kullanımına engel değildir.

Kişiye Özel Olarak Penanı Tasarla, Tonunu Yönet!

Hassas el işçiliğine sahip Knc penaları ile kişiye özel olarak penanızı tasarlayabilirsiniz. Tamamen doğa dostu ürünlerimiz, geri dönüştürülen malzemeler ile üretilmektedir.

Knc Picks olarak müşterilerimize bütün ürünlerimizi kişiselleştirme imkanı sunuyoruz. Bu konuda şüphesiz en çok tercihi kişiye özel pena olarak sunabiliyoruz. Özel tasarım pena gitaristlerin tam ihtiyacını sağlaması ile birlikte hediye olarak da şahane bir yeri var. En çok tercih edilen ürünlerimiz genelde isme özel pena veya imzalı özel pena oluyor materyal seçeneklerimiz arasında kemik pena, boynuz pena, galalith pena ve ahşap pena (ceviz,akça,paduk,abanoz,mor kalp ve çınar ağacı) gibi seçeneklerimiz mevcut bunların yanında ahşap pickguard üretimimiz de ve bu üründe de size özel baskıyı ürüne işleyebiliyoruz.
Hemen ürünlerden birini seçip, ürün tasarlayıcımız ile Kişiye Özel Pena‘nı Tasarla !

Ürünlerimizi üretiminde kullandığımız hammaddelerin tedariği için hiçbir ağaç kesilmemiş ve hiçbir hayvan zarar görmemiştir.

Kişiye Özel Tasarım Pena Örnekleri

Nasıl Çalışır?

Ürününü Seç

Ağaç, Buffalo ve Galalith Materyallerinden Listelediğimiz Ürünlerden Birini Seçin

Tasarımını Yükle

İster Logo, İster Sembol, İsterseniz de Yazı Yükleyin

İstersen Aksesuar Haline Getir

Dilerseniz Ürünü Aksesuar Haline Getirebilirsiniz

Siparişini Ver

Siparişinizi Verin. Ardından Ekibimiz Tasarım Süreciyle Alakalı Sizinle İrtibata Geçsin

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1150.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.