Knc Picks Boynuz Burning Sun Pena

390.00 KDV Dahil

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

*Ürünü kolye olarak satın almanız ürünün kullanımına engel değildir.

Herhangi bir logo ya da vektörel bir çizim olabilir. Fotoğraf eklediğiniz takdirde işleme alınmayacaktır.

(maks. dosya boyutu 50 MB)

Glowing işlemi için ürünün en ince 2mm seçilmesi gerekmektedir.

Knc Picks ile efekt pedalı kullanmadan gitar tonunuzu değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? El yapımı üretilen penalarımız tamamen doğal materyallerden yapılır. Gitarınız ile yeni bir deneyim yaşamaya hazır olun!

Boynuz doğal yapısından dolayı alacalı renklere sahip bir materyaldir, pena üzerindeki renk geçişleri ve penanın rengi değişebilmektedir. Her seferinde farklı bir görünüme sahip olur. Parmak izi gibi düşünebilirsiniz çünkü bu özelliği onu gerçek anlamda eşsiz kılar. Bize ait olup her hangi bir yerde gördüğünüz boynuz materyali de tek, size gelecek olan da tektir. Renk geçişleri sarı, kahve, beyaz veya siyah gibi farklı farklı renklerde gelmesi mümkündür. Buffalo boynuzu seratin içerir.

Glowing ile karanlıkta parlama özelliğini elde edebilirsiniz. Kolye eklentisi ile her yerde pratik bir şekilde boynunuzdan çıkarıp çalmaya başlayabilirsiniz veya aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ağaç kutuyu kolye eklentisi ile seçerseniz kutu ona uygun olarak gelecektir. Bir veya daha fazla sipariş edebilirsiniz.

Kişiye özel bu ürünü kendinize veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Penanın görselliği yanında muhteşem bir gitar çalma deneyimi yaşayacaksınız.

Ürünlerimizin iki tarafında Knc logomuz bulunmaktadır.

İstediğiniz logo veya isim Knc logosunun altına yazılacaktır.

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1150.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.