Metal Pena Seti – 3’lü

972.80 KDV Dahil

Bu Ürünü Kişiselleştir

*Doğru pena kalınlığı tonunuzu yakalamada en önemli etkenlerden biridir.

Herhangi bir logo ya da vektörel bir çizim olabilir. Fotoğraf eklediğiniz takdirde işleme alınmayacaktır.

(maks. dosya boyutu 50 MB)

Kişiye özel gitar penası tasarımlarla edineceğiniz hassas işçilikle el yapımı olarak üretilen ürünlerimiz tam size göre! Bu setimizi hoş ağaç kutusuyla birlikte seçim yaparsanız üzerine Knc Picks özel mühürle özenle hazırlıyoruz. Plastik pena günümüzde çok yaygın olarak kullanılıyor. Öyle bir pena kullanmak yerine el yapımı ve tamamen organik pena kullanmanın karbon ayak izimizi azaltmasının yanında tonunuzu da baştan sona değiştireceğine emin olabilirsiniz.

Ağaçların neslinin tükenmesini engellemek amacıyla satışını yaptığımız her ağaç ürün için 2018′ den beri düzenli olarak TEMA Vakfı’na sizin katkınızla bağış yapıyoruz.

Knc Picks ile efekt pedalı kullanmadan gitar tonunuzu değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? El yapımı üretilen penalarımız tamamen doğal materyallerden yapılır. Gitarınız ile yeni bir deneyim yaşamaya hazır olun!

Ürünlerimiz doğal materyal olduğu için görünüm olarak farklılık gösterebilir.

metal-pena-seti-uclu
metal-pena-seti-uclu-2

Organik Materyal

Elden Kaymaz

Metal

Elektro & Bass

Tiz ve yumuşak tonlar

Ürünlerimiz doğal materyal olduğu için görünüm olarak farklılık gösterebilir

Hediye Kutusu

Ürün İçin Fiyat: 1249.00 KDV Dahil

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.