Özel Ağaç Kutulu Mühürlü 10lu Pena Seti

Kişiye özel gitar penası tasarımlarla edineceğiniz hassas işçilikle el yapımı olarak üretilen ürünlerimiz tam size göre!

Pena Kalınlık Şeması;

2mm 2.5mm 3mm
Devamını Gör

1,410.00 KDV Dahil

Birden fazla tasarımı mail olarak iletebilirsiniz.

(maks. dosya boyutu 50 MB)

Settekis

Set Materyal İçeriği; Abanoz / Akçaağaç / Boynuz / Ceviz / Cocobolo / Çınar / Kemik / Morkalp / Paduk / Zebrano

Bu set için bir logo ya da bir isim eklentisini hediye ediyoruz.

Kişiye özel gitar penası tasarımlarla edineceğiniz hassas işçilikle el yapımı olarak üretilen ürünlerimiz tam size göre! Bu setimizi 10 farklı materyal ve hoş ağaç kutusuyla birlikte harmanlayıp üstüne de Knc Picks özel mühürle özenle hazırlıyoruz. Plastik pena günümüzde çok yaygın olarak kullanılıyor. Öyle bir pena kullanmak yerine el yapımı ve tamamen organik pena kullanmanın karbon ayak izimizi azaltmasının yanında tonunuzu da baştan sona değiştireceğine emin olabilirsiniz.

Ağaçların neslinin tükenmesini engellemek amacıyla satışını yaptığımız her ağaç ürün için 2018′ den beri düzenli olarak TEMA Vakfı’na sizin katkınızla bağış yapıyoruz.

onlu-ozel-kutulu-pena-seti
onlu-ozel-kutulu-pena-seti-2

Organik Materyal

Elden Kaymaz

Blues, Rock ve Cazz

Yumuşak, tiz, sert ve dah sıcak tonlar

Setinizi isterseniz 10 adet farklı materyalden, isterseniz de 10 adet aynı materyalden oluştura bilirsiniz

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.