Paduk Lotus İşlemeli Akustik Golpeador

800.00 KDV Dahil

Golpeador Nedir?

Çoğunlukla Flemenko ve benzeri türleri çalarken gitara parmak ve acuç içiyle vurarak ritm tutmak suretiyle uykulanan Golpe tekniği sonucunda gitarın çizilmesini ve hasar görmesini engelleyen bir çeşit koruyucudur.

Knc Akustik Golpeador

Paduk ağacından üretilen Knc Akustik Golpeador gitarı korumaktan çok daha fazlasını yapar. Güzel tonu ile gitarınıza zarar vermeden yüksek tepki performansı ile fark yaratır. Yapışkan bant üzerinde olarak gelir.

Organik Materyal

Akustik hassasiyeti ve tonu ile fark yaratır

Paduk ağacından üretilen Knc Akustik Golpeador girarı korumaktan çok daha fazlasını yapar. Güzel tonu ile gitarınıza zarar vermeden yüksek tepki performansı ile fark yaratır

Sipariş sürecimiz nasıl işliyor?

Aldığınız ürün ne olursa olsun satın aldıktan sonraki 24 saat içinde sizi arayarak veya mesaj atarak aklınızdaki fikri/tasarımı hayata geçirmek için sizin de iş birliğinizle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Üretim sonuçlandığı zaman size hemen biten ürünün görsellerini gönderiyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra kargoya teslim edip size kargo takip numaranızı ulaştırıyoruz. Hazır olun ve bu bilgiye şaşırmayın, bütün bu süreç 3 iş günü sürüyor! Evet bu kadar özel bir işi özenle ve hızla size ulaştırmak için çok çalışıyoruz! Bizi dilediğiniz gibi arayarak veya mesaj atarak bütün ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.